Zmieniamy się dla Was!

Witam wszystkich serdecznie,

Od teraz nasza strona będzie posiadała nową nazwę oraz szatę graficzną, zapraszamy również na naszą nową stronę internetową www.mineral-guard.com.pl i sklepu internetowego  www.mineral-guard.com.pl/sklep

W odpowiedzi na Wasze zapytania wydzieliliśmy ziemię okrzemkową dla ludzi, znajdując dojście do najczystszych zasobów słodkowodnych amorficznych okrzemek naturalnych; dysponujemy wyjątkowym źródłem najczystszych okrzemek przeznaczonych specjalnie dla ludzi. Wprowadzamy również okrzemki dla zwierząt mające dodatkowo niewielkie ilości składników mineralnych niezbędnych dla prawidłowego wzrostu i kondycji zwierząt – już wkrótce w naszych sklepach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą odświeżoną ofertą i zadawania wszelkich pytań, na które z chęcią odpowiemy 🙂 !

Okrzemki Naturalne, Mineral Guard, amorficzna ziemia okrzemkowa, okrzemki dla ludzi, perma-guard

Reklamy

Jedna myśl na temat “

  1. Witam! Szczerze dziękuję za ten produkt. Ziemię okrzemkową amorficzną stosuję od mniej więcej roku i jestem w niej zakochana. Zniknęły mi żylaki, zdecydowanie dostrzegam u siebie poprawę kondycji skóry, włosów i paznokci. Cieszę się bardzo, że Państwo się rozwijają. Kupiłam niedawno Okrzemki DiatoNat i muszę przyznać, że opakowanie jest naprawdę miłe dla oka, a i sam produkt wydaje się bardziej biały i czystszy. Oby tak dalej! Proszę powiedzieć, czy najlepiej stosować tak jak wcześniej 1 łyżeczkę diatomitu rano, na czczo na małą ilość płynu? Pozdrawiam.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s